0   1   2   3   4   5   6   7   8   9   A   B   C   D   E   F   G   H   I   J   K   L   M   N   O   P   Q   R   S   T   U   V   W   X   Y   Z  
Czyli kulturalna wolność słowa
prośba
mam prośbę:) czy może mi ktoś wytłumaczyć jak z tej strony mogę ściągnąć piosenkę? czy w ogóle się da??:P
dodał(a): anus_bejbe
Potrzebujesz tzw. sniffera, który "odkryłby" prawdziwy adres http:// muzycznego pliku wideo .flv na stronie www. 1. Zainstaluj w przeglądarce Firefox wtyczkę o nazwie "Media Converter" (1.03). Wtedy wystarczy jedno kliknięcie w ikonę na górnym pasku; Albo: 2. Pomocna będzie darmowa aplikacja VideoCacheView. Po odtworzeniu całości utworu wideo jest on tymczasowo zapisany jako plik na Twoim dysku. Dzięki VCW skopiujesz ten plik na przykład do katalogu Moje wideo; 3. Użyj darmowego downloadera Orbit i wybierz opcję "Grab". Uprzedzam, że ściąganie plikow .flv ze strony aMuzy mogłoby nie spodobać się jej administratorom. Dlatego lepiej odwiedź YouTube.com i znajdź odpowiednie wideo "u źródła". O to nikt specjalnie się nie czepia, ale nie mam pojęcia, czy jest to do końca legalne. Moim zdaniem, dla prywatnego użytku - tak. Arkadiusz_B (Arek Bichta).
dodał(a): arkadiusz_b
szukaj w aMuza.pl
Twoja wyszukiwarka
szukaj znajomych
miasto  

logowanie
login
hasło

nie masz konta - zarejestruj się
co ciekawego?
Lizbona

najpiękniejsze miejsca na końcu Europy
dzwonki mp3
Na stronie znajdują się teksty piosenek oraz tłumaczenia piosenek.
Prawa do tekstów są własnością ich autorów. Tekst udostępniany jest wyłącznie do celów edukacyjnych.
Strony partnerskie: Fotograf, Lizbona, Portugalia, Hotele w Lizbonie, Przewodnik w Lizbonie, Życzenia, Weterynarz Bielany
© amuza.pl 2017