0   1   2   3   4   5   6   7   8   9   A   B   C   D   E   F   G   H   I   J   K   L   M   N   O   P   Q   R   S   T   U   V   W   X   Y   Z  
aMuza FunCLUB
Jeżeli lubisz muzykę tworzoną przez ten zespół
Poznawaj osoby, które słuchają tej samej Muzy co Ty!
12 Stones
Zespół powstał w małym miasteczku Mandeville w stanie Louisiana, a jego skład tworzą: Paul McCoy, Kevin Dorr, Eric Weaver oraz Aaron Gainer. Grać zaczynali na przedmieściach Nowego Orleanu.

Droga do wydania debiutanckiej płyty rozpoczęła się kiedy płyta demo z utworem "Broken" trafiła do pewnego nowojorskiego radia. Zespół został zaproszony na audycję przedstawicieli przemysłu fonograficznego.

Zespołem zainteresowała się wytwórnia Wind-Up (Creed, Drowning Pool, Finger Eleven). Po 15 miesiącach 12 Stones podpisał kontrakt z wytwórnią i wszystko było już na dobrej drodze do wydania pierwszego albumu. Zespół weszedł do studia nagraniowego w Los Angeles z producentem Jay’em Baumgardner’em, który współpracował wcześniej z takimi gwiazdami jak: Drowning Pool, Papa Roach czy Alien Ant Farm.

Płyta została zatytułowana po prostu "12 Stones", miała swą premierę 23 kwietnia 2002 roku i od razu odniosła niemały sukces. Promujący ją singiel "Broken", przyjął się znakomicie, trafiając na czołówki list przebojów w USA. Inny utwór z tej płyty, zatytułowany "My Life" znalazł się na ścieżce dźwiękowej wielkiego kasowego przeboju kinowego - "Król Skorpion", a sam zespół wyruszył w trasę koncertową jako support sławnego Creed’a.

Z początkiem roku 2003, zespół ponownie dał o sobie znać. Tym razem powodem był film "Daredevil" z Ben’em Afleck’iem w roli głównej. Nie dość, że Poul McCoy wystąpił gościnnie w utworze "Bring Me To Life" grupy Evanescence, to jeszcze na soundtracku zamieszczono kawałek "Let Go". Zarówno ten utwór jak i cała twórczość 12 Stones to muzyka energiczna, agresywna, jednak ciągle pozytywna.
tłumaczenie piosenki, muzyka, 12 Stones, free, teksty, dzwonki na komórkę, top lista, tłumaczenie tekstu, lyrics, teledyski, mp3, ściągaj, teledyski, kolędy, najlepsze
szukaj w aMuza.pl
Twoja wyszukiwarka
szukaj znajomych
miasto  
wiek
gatunek muzyki   
 
logowanie
login
hasło
 
nie masz konta - zarejestruj się
co ciekawego?
Lizbona

najpiękniejsze miejsca na końcu Europy
dzwonki mp3
Na stronie znajdują się teksty piosenek oraz tłumaczenia piosenek.
Prawa do tekstów są własnością ich autorów. Tekst udostępniany jest wyłącznie do celów edukacyjnych.
Strony partnerskie: Fotograf, Lizbona, Portugalia, Hotele w Lizbonie, Przewodnik w Lizbonie, Życzenia, Weterynarz Bielany
© amuza.pl 2019